Home Články Transparentná kolagénová pleťová maska
Transparentná kolagénová pleťová maska PDF Vytlačiť E-mail
V zimných mesiacoch trpí ženská pleť v dôsledku striedajúcich sa teplôt. Mrazivé počasie a prekúrené interiéry sú pre pokožku veľkým nepriateľom. V lete je naopak vystavená horúcim slnečným lúčom, ktoré jej odoberajú vlhkosť. Rovnako môže byť suchá, napnutá a podráždená pokožka výsledkom návštevy solária alebo aplikácie laserovej kúry. Otázka znie, ako pleti pomôcť pri nepríjemných pocitoch rýchlo a efektívne? Najdôležitejšie je poskytnúť pleti úľavu čo najrýchlejšie, ideálne v podobe transparentnej kolagénovej pleťovej masky.

slide4


Transparentná maska, s krištáľovo čistým leskom, pozostáva zo vzácnych zložiek morského kolagénu, kyseliny hyalurónovej, čiastočiek 24-karátového zlata a ružového esenciálneho oleja. Liečivý mix látok prináša pleti okamžitú úľavu od nepríjemných pocitov pálenia, svrbenia a sčervenania. Maska je vyrobená špeciálnou technológiou, ktorá zabezpečí, aby bola pleť dôkladne vyživená nielen zvonku, ale vo všetkých vrstvách kože.

Kolagén zabraňuje vnútornému i vonkajšiemu starnutiu pokožky

Kvalitná pleťová maska sa nezaobíde bez kolagénu. Jedine kolagén má schopnosť pomôcť pleti zvládať príznaky starnutia a vonkajších vplyvov, ktorým je napríklad vystavovanie pleti slnečným lúčom. Unikátnosť kolagénu spočíva v tom, že je vo svojej podstate prirodzene sa vyskytujúcou látkou v ľudskom organizme, ktorého množstvá s pribúdajúcim vekom klesajú. Kolagén dodáva starnúcej a suchej pleti hydratáciu, ktorá má zásluhu na pružnej a pevnej pleti. Pleť po aplikácii masky pôsobí na dotyk ako najjemnejší hodváb.

Kyselina hyalurónová znásobuje pozitívne účinky kolagénu

Kyselina hyalurónová je na rozdiel od kolagénu, ktorý je založený na bielkovinovej báze, polysacharidom. Spoločné majú to, že sú prirodzenými zložkami ľudských tkanív. Najvýznamnejším účinkom HA je poskytovanie dokonalej hydratácie. V prípade, že podráždená pokožka vykazuje známky drobných prasklín spôsobených nedostatkom výživy, kyselina hyalurónová je predurčená tento problém vyriešiť. Odborníci jej pripisujú významné regeneračné schopnosti. Aplikácia kolagénovej pleťovej masky dodá pleti výživu, ktorá sa postará o dokonalý, prirodzený a hebký vzhľad pleti. Nesmieme zabudnúť na unikátnu schopnosť HA bojovať proti vráskam.

Zlato má odvekú zásluhu na ženskej kráse

Zlato možno zaradiť medzi látky, ktoré majú na pleť široký rozsah pôsobenia. V jednoduchosti možno jeho účinky zhrnúť do troch bodov – spomaľuje starnutie, regeneruje a vplýva na proces látkovej výmeny. V praxi to znamená, že eliminuje tvorbu vrások, zbavuje pleť toxínov, pleť upokojuje a vyživuje. Ak sa potrebujete zbaviť pigmentových škvŕn a príznakov podráždenia pokožky, zlato vám bude maximálne nápomocné.

Ruža - odveký symbol lásky, je vzácnou kozmetickou zložkou

Čistý výťažok z ruží má množstvo zdravotných prínosov. Vyznačuje sa schopnosťou bojovať proti depresii, vírusom a je známym afrodiziakom. Vlastnosti ružového esenciálneho oleja ocení i ženská pleť. Disponuje protizápalovými účinkami, pretože pomáha pleti zbavovať sa škodlivých látok. Navyše pleť hydratuje do hĺbky a zanecháva ju pevnú a pružnú.