Home Články Kolagénová pleťová maska na oči
Kolagénová pleťová maska na oči PDF Vytlačiť E-mail
Oči sú pohľadom do ľudskej duše. Predstavujú vzácny a jedinečný dar, ktorý sme dostali do vienka. Zaslúžia si primeranú starostlivosť rovnako ako očné okolie, ktoré býva poznačené vačkami, opuchmi, kruhmi pod očami a samozrejme vráskami. Otázka znie, ako sa ich zbaviť?

slide2

Za viacerými z týchto problémov sa ukrýva nesprávny životný štýl – nedostatok spánku, stres, absencia tekutín alebo dedičnosť. Príčin je však oveľa viac ako by sme sa mohli na prvý pohľad domnievať. Za opuchmi sa skrýva neželané hromadenie rozličných telesných tekutín. Modré kruhy pod očami vznikajú v dôsledku rozširovania očných ciev, ktoré je zreteľne viditeľné kvôli krehkosti pokožky okolia očí. Nuž a vrásky sú genetickou záležitosťou, ktorej sa nevyhne žiaden ľudský tvor. Pýtate sa, ako sa uvedeným ťažkostiam vyhnúť, prípadne ich efektívne eliminovať? V prvom rade sa nezabúdajte popri všetkých povinnostiach venovať sama sebe a pravidelne relaxovať. Kolagénová pleťová maska je pre chvíle oddychu ako stvorená. V čom spočíva jej výnimočnosť?

Zoznámte sa so skvelými schopnosťami masky vyrobenej nanotechnológiou

Očná maska je vyrobená najmodernejšími metódami, konkrétne na princípe nanotechnológií. V pleťovej kolagénovej maske sú obsiahnuté drobučké častice látok, ktoré pozostávajú z niekoľkých atómov. Zabezpečujú, aby sa zložky pleťovej masky dostali cez steny buniek. Ak by neexistovali unikátne nanotechnológie, vyživovať pleť do hĺbky by bolo nemožné. Maska pre očné okolie dokáže takmer bleskovo zmierniť opuchy očí, vačky a jemné vrásky. Presvedčí vás o tom, že zázraky na počkanie sa stále dejú a vy môžete sebavedomo vyraziť do ulíc.

Päť jednotiek v pleťovej starostlivosti – kolagén, HA, hroznový olej, levanduľová esencia a čiastočky zlata

Kolagén patrí medzi jednotky v pleťovej starostlivosti. Pravidelné používanie, v tele sa prirodzene vyskytujúcej bielkoviny, dodáva pleti dokonalú hydratáciu. Pokožka sa stáva pevnejšou a pružnejšou, vďaka čomu dochádza k redukcii vrások a estetických problémov vznikajúcich v okolí očí. Kolagén je bojovníkom proti príznakom starnutia a zanecháva pleť jemnú ako hodváb. Pokiaľ vás trápi suchá alebo naopak mastná pleť, kolagén dokáže upraviť i tento problém.

Poznáte tkanivový polysacharid, ktorý disponuje schopnosťou viazať na seba vodu? Vravíte, že nie? V tom prípade vás nenecháme dlho v napätí. Ide o pomocníčku, ktorú pleť miluje s menom kyselina hyalurónová! HA disponuje významnými regeneračnými schopnosťami, pričom pleti dodáva pružnosť a krásny vzhľad.

Hroznový olej v sebe skrýva množstvo fascinujúcich tajomstiev, ktoré odhalíte až vtedy, keď ho použijete. Jeho bohatstvo spočíva v obsahu cenných nenasýtených mastných kyselín, vitamínov C a E a zázrak menom procyanidin. Procyanidin patrí do skupiny extra silných flavonoidov, ktoré chránia bunky pred poškodením voľných radikálov. Účinky hroznového oleja možno zhrnúť nasledovne – zlepšuje elasticitu pokožky, ale aj pevnosť drobných ciev a žiliek.

Kvet levandule je nezameniteľný rovnako ako levanduľová aróma. Levanduľa vo všeobecnosti upokojuje, zmierňuje bolesti a stres. Výnimkou nie je ani používanie levanduľového oleja pri dýchacích problémoch. Levanduľa prospieva ženskej pleti, pretože má protizápalové a antimykotické účinky. Zmierňuje vrásky, akné, mílie či komedóny.

Kategóriu piatich bojovníkov uzatvárajú čiastočky zlata, ktoré podporujú účinky všetkých zložiek kolagénovej pleťovej masky na oči. Zlato regeneruje, hydratuje a pomáha pleti zbaviť sa toxínov.