Home Články Kolagénová pleťová maska s karbónovým púdrom
Kolagénová pleťová maska s karbónovým púdrom PDF Vytlačiť E-mail
Ste majiteľkou mastnej pleti, ktorá je charakteristická zvýšenou produkciou kožného mazu? Vyskúšali ste kozmetiku od výmyslu sveta, ale akné, mílie a komedóny sa usídlili na vašej tvári natrvalo? V prípade, že patríte k mladším ročníkom, ktoré trápi rýchlo sa mastiaca pokožka, upchaté a zapálené póry, nezúfajte. Kolagénová pleťová maska, obohatená o karbónový púder, alantoín a levanduľový olej, ponúka efektívne riešenie.

slide3

Kolagénová pleťová maska s karbónovým púdrom je špeciálne určená pre problematickú pleť. Pokožku detoxikuje a disponuje významnými protizápalovými účinkami. Vďaka detoxikačným a antiseptickým efektom masky je výrazne regulovaná tvorba kožného mazu a čistia sa póry. Pleťová maska pozostáva z prírodných ingrediencií, ktoré nemajú vedľajšie účinky. Prospieva najmä mladej problematickej pleti.

Morský kolagén – kráľ pleťovej kozmetiky

Kolagén je prirodzenou súčasťou ľudského organizmu, ktorý zohráva v organizme množstvo úloh. Funkciou známeho proteínu je zabezpečiť pevnosť a pružnosť pokožky. Pre mladú mastnú pleť je dôležitá prirodzená obnova buniek, ktorú má na starosti kráľ pleťovej kozmetiky – morský kolagén.

Ako majiteľka mastnej pleti si určite uvedomujete, že problematickej mastnej pleti chýba svieži vzhľad. Na pokožke dominuje akné, mílie a komedóny. Typickým znakom je jasne viditeľný mastný film. Sviežosť a mladistvosť dokáže pleti prinavrátiť morský kolagén, ktorý je identický s kolagénom obsiahnutým v tele človeka.

Alantoín spoľahlivo účinkuje už pri nízkych dávkach!

Alantoín je rovnako ako kolagén prírodnou zložkou, ktorá sa nachádza v rastlinách i živočíchoch. Základnými funkciami alantoínu sú ochrana a regenerácia pokožky. Mastnú pleť hydratuje tak, aby nedochádzalo k zvýšenej produkcii kožného mazu. Zároveň pomáha pokožke zotaviť sa rýchlo a ľahko po ťažkostiach, ktoré spôsobilo akné a upchaté póry. Dôvod je prostý, pretože pozitívne pôsobí na funkcie keratínu v koži. Pokiaľ je vaším snom jemná, hladká a hlavne zdravá pokožka, pleťová maska s alantoínom je správna voľba.

Levanduľa omamne vonia, regeneruje a upokojuje!

Levanduľa je na celom svete známa svojimi upokojujúcimi účinkami. Tajomne vyzerajúca rastlina pomáha pri vyčerpaní, strese a depresii. Pre pokožku sú významné predovšetkým hojivé účinky levandule. Pleť po akné zostáva poznačená drobnými jazvičkami. Pokiaľ chcete tomuto problému efektívne čeliť, levanduľa je spoľahlivým bojovníkom, pretože pozitívne ovplyvňuje tvorbu nových kožných buniek. Zložky obsiahnuté v levanduli podporujú funkcie imunitného systému, ktorý eliminuje vplyv škodlivých voľných radikálov, ktorí sú nepriateľmi ľudského zdravia a krásy.

napísala Mgr. Miroslava Miková redaktorka MARD s.r.o.