Home Články Relaxačná pleťová maska
Relaxačná pleťová maska PDF Vytlačiť E-mail
Hľadáte relaxačnú pleťovú masku, ktorá ulahodí zrelej pleti, poskytuje hydratáciu, vyhladzuje vrásky a nádherne vonia? Máme pre vás skvelú správu – vyskúšajte unikátnu relaxačnú masku, ktorá obsahuje naozaj vzácne zložky. Zázračnými účinkami disponuje lahodný pleťový koktail zložený z morského kolagénu, ružového oleja, kyseliny hyalurónovej a púdru z perál.

slide5

Morský kolagén je totožný s kolagénom ľudským!

Starneme všetci a bez rozdielu. Čas je jediným spravodlivým vládcom na svete. Napriek tomu nám príznaky starnutia nespôsobujú radosť. Našťastie ľudstvo objavilo liek – morský kolagén, ktorý sa podieľa na zvýšení pružnosti pokožky a eliminácii vrások. Morský kolagén, obsiahnutý v zázračnej relaxačnej pleťovej maske, je výnimočný predovšetkým z dôvodu, že je identický s ľudským kolagénom. Vďaka tomu sú zložky pleťovej masky skvelo absorbované pokožkou. Pleť je regenerovaná zvnútra a dokonale chránená pred príznakmi starnutia. Pokožka je jemná, svieža a mladistvá.

Vábivá aróma ružového oleja znásobuje pozitívne účinky výťažku z ruží

Dokonalá krása a vôňa ruže je od dávnych čias múzou pre umelcov. Inšpirovala maliarov, básnikov, sochárov i spevákov. Ruža, ktorá predstavuje mnoho symbolov, je významnou súčasťou starostlivosti o ženskú krásu. Mnohí ju považujú za elixír mladosti a krásy, ktorý nám veľkoryso ponúka matka príroda.

Ružový olej disponuje účinkami, ktoré zabraňujú starnutiu. Regeneruje pokožku a zlepšuje jej elasticitu. Hydratačné účinky ružového oleja prospievajú najmä zrelej pleti. Skvelou vlastnosťou oleja z ruží je schopnosť pôsobiť do hĺbky. Hydratuje, vyhladzuje vrásky s spevňuje pokožku. Veríte v silu aromaterapie? Potom vám určite neuniklo, že ružový olej patrí k významným prvkom tejto doplnkovej liečebnej metódy. Nádherná vôňa ružového oleja upokojí zmysly a je príjemným spestrením relaxácie.

Kyselina hyalurónová bojuje proti vráskam!

Písal sa rok 1942, keď si dal Balazs Endre patentovať unikátny objav. Hoci sa kyselina hyalurónová (HA) najskôr spájala s prípravou pekárenských výrobkov, neskôr sa dostali do popredia jej pozitívne účinky na ľudský organizmus. Od tých čias je kyselina hyalurónová pravidelne podrobovaná tisíckam výskumov. Nachádza sa vo väčšine buniek zastúpených predovšetkým v koži. V mladosti nemá organizmus problém s udržaním potrebnej hladiny HA, s pribúdajúcim vekom sa situácia zhoršuje. Množstvá kyseliny hyalurónovej klesajú, pokožka stráca hydratáciu, pružnosť a je náchylná na tvorbu vrások. Nezúfajte, pretože i na tento problém existuje riešenie. Pleti je potrebné dávky užitočnej kyseliny hyalurónovej dodať. Ideálnou voľbou je pravidelné používanie relaxačnej pleťovej masky, ktorá zrelej pleti poskytne presne to, čo potrebuje.

Púder z perál pôsobí proti voľným radikálom a hydratuje

Poslednou, ale skutočne vzácnou zložkou relaxačnej pleťovej masky je púder z perál. Perlový púder nepatrí medzi kozmetické novinky, pretože v Číne je známy už veľmi dlhú dobu. Obsahom aminokyselín a stopových prvkov ochraňuje pleť pred zhubným pôsobením škodlivých voľných radikálov. Perlový púder podporuje pôsobenie ostatných zložiek masky, vďaka čomu je relaxačná pleťová maska malým kozmetickým zázrakom. Spoľahlivo zabezpečuje pružnosť a hydratáciu pokožky. Pokožka si pravidelným používaním relaxačnej masky udržiava žiarivosť, hebkosť a nie je vystavená známkam nadmernej pigmentácie.

napísala Mgr. Miroslava Miková redaktorka MARD s.r.o.