Home Články
Články
SÉRUM S KYSELINOU HYALURÓNOVOU PDF Vytlačiť E-mail
aia-serum-800x800  

 AKCIA JANUÁR 2018 ! - 2 ks - 11,25 EUR 

SÉRUM S KYSELINOU HYALURÓNOVOU, Ceramidom 1 a kolagénom.

AIA COSMETICS

Hydratačné sérum - ľahký gél, ktorý sa ľahko nanáša a pokožka ho rýchlo absorbuje. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, kolagén,ceramid 1. Po aplikácii séra dochádza k okamžitému zjemneniu a vyhladeniu pokožky. Kyselina hyalurónová sa radí k látkam s najväčšou schopnosťou viazať na seba vodu, a preto dokáže pleť udržať dlhodobo hydratovanú. Vypĺňa jemné vrásky a linky. Sérum je vhodné použiť ráno aj večer.


Účinky Hydratačného séra

  • Pomáha znovu navodiť prirodzenú hydratáciu pokožky, ktorá vedie ku zlepšenej štruktúre kože, jej pružnosti a rozžiarenosti

  • Obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá je schopná viazať veľké množstvo molekúl vody na väzobné miesta pokožky, čo má za následok pružnú a hebkú pleť

VIAC TU:

 
 
10 zlatých masiek plus 10 HYDRA PLUS GRÁTIS!!! PDF Vytlačiť E-mail
UVÁDZACIA  AKCIA  S NOVOU MASKOU HYDRA PLUS

Kúpte si 10 zlatých masiek a k nim dostanete ZADARMO 10 masiek HYDRA PLUS!!!

Neváhajte a objednávajte tu


hydra-plus-len
 
Vianočný balík masiek SET TOP 3 PDF Vytlačiť E-mail
Vianočný balík masiek SET TOP 3 pozostávajúci zo zlatej pleťovej masky, zlatých očných mesiačikov a zlatej masky na krk už v predaji za skvelú vianočnú cenu 9,50 EUR!!!

Nájdete tu


 
Olej na odstránenie chĺpkov PDF Vytlačiť E-mail
Čas potrebný na úplné odstránenie chĺpkov je individuálny a závisí od ich miesta, farby, ako aj ich sily (hrúbky). Najrýchlejší účinok má olej pri chĺpkoch, ktoré ešte neboli pravidelne holené žiletkou. Prípadné holenie efekt oslabovania chĺpkov znižuje až odstraňuje. Olej sa môže použiť na vybrané časti tváre, ruky, nohy a podpazušie. Najrýchlejšie vidieť účinky pri jeho používaní po depilácii nad perou tváre.

Používanie oleja je zo zdravotného hľadiska absolútne bezpečné, čo preukázal aj toxikologický test. Olej spĺňa všetky kritéria stanovené legislatívou Európskej únie.

Obsahové látky


Budete sa čudovať, ale olej od H&H je naozaj prírodný olej a obsahuje len dve látky.Olivový olej ako nosič účinnej látky a ingrediencia na upokojenie pokožky po epilácii a mačací pazúr.  Tak sa volá bylinka, ktorú možno poznáte pod inými menami, ako napríklad vilcacora, uňa de gato, samento, uncaria tormentosa (latinsky) a do olivového oleja bola naložená preto, lebo olivový olej je najlepším základom kvôli skvelému vstrebávaniu.

 

P.S:

Funkčnosť produktu vieme garantovať na 99%. Po depilácii - kým sú póry otvorené - naneste olej a vmasirujte do pokožky. Samozrejme chĺpky neprestanú rásť okamžite. Ale už po prvom použití uvidíte výsledok. Cibuľky sa natoľko oslabia že na miesto čierných chlpov na začiatku budú rásť svetlé a po čase prestanú rásť úplne. Tento proces môže trvať niekoľko mesiacov...záleží na tom či chĺpky depilujete strojčekom alebo sa holíte žiletkami. V druhom prípade ten proces trvá dlhšie.
 
AIA GOLD COLLECTION PDF Vytlačiť E-mail
AIA GOLD COLLECTION
Čítajte viac...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL