Home Články
Články
10 zlatých masiek plus 10 ružových GRÁTIS!!! PDF Vytlačiť E-mail
Úžasná letná akcia!!!

Kúpte si 10 zlatých masiek a k nim dostanete ZADARMO 10 masiek s extraktom z červeného vína!!!

Neváhajte a objednávajte tu . 


 
Zlatá a ružová maska spoločne za cenu zlatej!!! PDF Vytlačiť E-mail
Využite našu skvelú letnú akciu a kúpte si zlatú masku a masku s extraktom z červeného vína spoločne za cenu zlatej!!!

Objednávajte t


 
Vianočný balík masiek SET TOP 3 PDF Vytlačiť E-mail
Vianočný balík masiek SET TOP 3 pozostávajúci zo zlatej pleťovej masky, zlatých očných mesiačikov a zlatej masky na krk už v predaji za skvelú vianočnú cenu 9,50 EUR!!!

Nájdete tu


 
FaceDerma PDF Vytlačiť E-mail


Facederma
 
Olej na odstránenie chĺpkov PDF Vytlačiť E-mail
Čas potrebný na úplné odstránenie chĺpkov je individuálny a závisí od ich miesta, farby, ako aj ich sily (hrúbky). Najrýchlejší účinok má olej pri chĺpkoch, ktoré ešte neboli pravidelne holené žiletkou. Prípadné holenie efekt oslabovania chĺpkov znižuje až odstraňuje. Olej sa môže použiť na vybrané časti tváre, ruky, nohy a podpazušie. Najrýchlejšie vidieť účinky pri jeho používaní po depilácii nad perou tváre.

Používanie oleja je zo zdravotného hľadiska absolútne bezpečné, čo preukázal aj toxikologický test. Olej spĺňa všetky kritéria stanovené legislatívou Európskej únie.

Obsahové látky


Budete sa čudovať, ale olej od H&H je naozaj prírodný olej a obsahuje len dve látky.Olivový olej ako nosič účinnej látky a ingrediencia na upokojenie pokožky po epilácii a mačací pazúr.  Tak sa volá bylinka, ktorú možno poznáte pod inými menami, ako napríklad vilcacora, uňa de gato, samento, uncaria tormentosa (latinsky) a do olivového oleja bola naložená preto, lebo olivový olej je najlepším základom kvôli skvelému vstrebávaniu.

 

P.S:

Funkčnosť produktu vieme garantovať na 99%. Po depilácii - kým sú póry otvorené - naneste olej a vmasirujte do pokožky. Samozrejme chĺpky neprestanú rásť okamžite. Ale už po prvom použití uvidíte výsledok. Cibuľky sa natoľko oslabia že na miesto čierných chlpov na začiatku budú rásť svetlé a po čase prestanú rásť úplne. Tento proces môže trvať niekoľko mesiacov...záleží na tom či chĺpky depilujete strojčekom alebo sa holíte žiletkami. V druhom prípade ten proces trvá dlhšie.
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL