Home Články
Články
Novinka - uteráčiky PDF Vytlačiť E-mail

   Novinka - sada  antibakteriálnych uteráčikov . Výborný pomocník pri odličovaní,
alebo odstraňovaní pleťovej masky.
Cena - 18 Eur/6 ks v balení.  
 
Akcia pri nákupe nad 50 Eur- Pribalíme Vám darček  SÉRUM S KYSELINOU HYALURÓNOVOU
 
Olej na odstránenie chĺpkov PDF Vytlačiť E-mail
Čas potrebný na úplné odstránenie chĺpkov je individuálny a závisí od ich miesta, farby, ako aj ich sily (hrúbky). Najrýchlejší účinok má olej pri chĺpkoch, ktoré ešte neboli pravidelne holené žiletkou. Prípadné holenie efekt oslabovania chĺpkov znižuje až odstraňuje. Olej sa môže použiť na vybrané časti tváre, ruky, nohy a podpazušie. Najrýchlejšie vidieť účinky pri jeho používaní po depilácii nad perou tváre.

Používanie oleja je zo zdravotného hľadiska absolútne bezpečné, čo preukázal aj toxikologický test. Olej spĺňa všetky kritéria stanovené legislatívou Európskej únie.

Obsahové látky


Budete sa čudovať, ale olej od H&H je naozaj prírodný olej a obsahuje len dve látky.Olivový olej ako nosič účinnej látky a ingrediencia na upokojenie pokožky po epilácii a mačací pazúr.  Tak sa volá bylinka, ktorú možno poznáte pod inými menami, ako napríklad vilcacora, uňa de gato, samento, uncaria tormentosa (latinsky) a do olivového oleja bola naložená preto, lebo olivový olej je najlepším základom kvôli skvelému vstrebávaniu.

 

P.S:

Funkčnosť produktu vieme garantovať na 99%. Po depilácii - kým sú póry otvorené - naneste olej a vmasirujte do pokožky. Samozrejme chĺpky neprestanú rásť okamžite. Ale už po prvom použití uvidíte výsledok. Cibuľky sa natoľko oslabia že na miesto čierných chlpov na začiatku budú rásť svetlé a po čase prestanú rásť úplne. Tento proces môže trvať niekoľko mesiacov...záleží na tom či chĺpky depilujete strojčekom alebo sa holíte žiletkami. V druhom prípade ten proces trvá dlhšie.
 
AIA GOLD COLLECTION PDF Vytlačiť E-mail
AIA GOLD COLLECTION
Čítajte viac...
 
Luxusné ošetrenie problematickej pleti s čistým striebrom PDF Vytlačiť E-mail


kolagenova-maska-strieborn

 
Transparentná kolagénová pleťová maska PDF Vytlačiť E-mail
V zimných mesiacoch trpí ženská pleť v dôsledku striedajúcich sa teplôt. Mrazivé počasie a prekúrené interiéry sú pre pokožku veľkým nepriateľom. V lete je naopak vystavená horúcim slnečným lúčom, ktoré jej odoberajú vlhkosť. Rovnako môže byť suchá, napnutá a podráždená pokožka výsledkom návštevy solária alebo aplikácie laserovej kúry. Otázka znie, ako pleti pomôcť pri nepríjemných pocitoch rýchlo a efektívne? Najdôležitejšie je poskytnúť pleti úľavu čo najrýchlejšie, ideálne v podobe transparentnej kolagénovej pleťovej masky.

slide4

Čítajte viac...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL